Očná optika Senica, Myjava, Vrbové / Vyšetrenie zraku

fb

Ponuka okuliarov a šošoviek

Okuliare

Slnečné okuliare

Naša firma ponúka veľké množstvo slnečných okuliarov svetozámych značiek vo všetkých cenových kategóriách. Naše slnečné okuliare sú zárukou vysokej kvality dielenského spracovania so všetkými požiadavkami, ktoré sú na moderné okuliare kladené - UV filtre, antireflexné vrstvy, polarizácia...

okuliare slnecne rudy

Navštívte naše predajne a náš personál Vám ochotne poradí a pomôže s výberom.

Dioptrické okuliare a rámy

Už dávno nie je pravdou, že okuliare slúžia len ako korekčná pomôcka. Dnes chceme nie len dobre vidieť, ale aj dobre vyzerať.
Optickí dizajnéri preto navrhujú dioptrické okuliare, ktorých rámy stelesňujú ľahkosť, prispôsobivosť a kvalitu prevedenia. Dioptrické okuliare teda predstavujú dve dimenzie, ktoré idú spolu ruka v ruke.

okuliare dioptricke

V našich predajniach nájdete veľké množstvo okuliarových rámov od základných druhov až po rámy pre najnáročnejších. Príďte si vybrať ten Váš!

Športové okuliare

Lyžujete? Jazdíte na bicykli? Beháte? Športujete? Chránte si svoj zrak!
V našej ponuke nájdete širokú ponuku športových okuliarov všetých značiek. U nás si môžete zakúpiť dizajnové novinky vyrobené najnovšími technológiami pre maximálnu ochranu Vášho zraku. Samozrejme je možné i pri tomto druhu okuliarov korekcia dioptrických vád.

Šošovky

Okuliarové šošovky

Výber vhodných okuliarových šošoviek je daný druhom očnej vady a tiež typom rámu, do ktorého budú okuliarové šošovky zabrúsené. Ďalším kritériom, ktoré určuje výber šošovky je spôsob použitia okuliarov, iné charakteristiky bude preferovať vodič, iné športovec, iné pracovník v kanceláriia iné ten, pre ktorého sú okuliare nevyhnutnosťou. Sme pripravení Vám poradiť a ponúknuť optimálne riešenie na základe našich odborných znalostí a dlhoročnej praxe.

Kontaktné šošovky

Dioptrické okuliare sú síce ideálnym pomocníkom korekcie a ochrany zraku, no nie každému však ich nosenie vyhovuje. Pre niekoho predstavujú dioptrické okuliare rušivý moment, ktorý mu bráni cítiť sa pohodlne. Aby sa človek cítil komfortne a mal pocit slobody sú kontaktné šošovky ideálnym riešením korekcie vášho zraku. Kontaktné šošovky je možné vybrať si z niekoľkých variant, ktoré prešli tým najdokonalejším výrobným procesom, aby poskytli vašim očiam dokonalú ochranu. Nosenie kontaktných šošoviek je navyše pohodlné a jednoduché.  
Nesmiete však zabudnúť na dôkladné vyšetrenie u optometristu v optike alebo očného lekára, ktorý zmeria váš zrak a podľa neho si v očnej optike zaobstarať tie najvhodnejšie kontaktné šošovky práve pre vás.

celine dion cevin clain chamb charmant davidoff dilem esprit exalta fendi j f

jean reno jil sander la coste la matta menrad missoni morgan oxibis reserve salvatore

seiko trussardi adidas carrera cour carre elle polaroid puma rudy project tom tailor